ABC Soczewki
ABC Soczewki
Strona główna

Okulary progresywne

obraz 2.jpeg


Ostre widzenie NA KAŻDĄ ODLEGŁOŚĆ w jednych okularach! 

Dla osób chcących żyć aktywnie i potrzebujących kilku par okularów polecamy okulary progresywne

Są to soczewki dla osób po 40 roku życia, które potrzebują jedne okulary do patrzenia w dal (np. chodzenie po ulicy, prowadzenie samochodu, oglądanie telewizji), a drugie okulary do bliskich odległości (np. czytanie, pisanie, szycie, majsterkowanie), a czasem nawet trzecie okulary do komputera, odczytania nawigacji w samochodzie i innych odległości pośrednich.

Okulary progresywne przede wszystkim gwarantują one swobodę w działaniu

Nie ograniczaj się ciągłym zakładaniem i zdejmowaniem okularów. Jedne okulary zarówno do czytania jak i do patrzenia w dal, zamiast kilku osobnych par, to prawdziwa wygoda!!!

unnamed.jpeg

Na powierzchni soczewek progresywnych moc zmienia się płynnie. W sposób niewidoczny zawierają w sobie jednocześnie część do patrzenia w dal, odległości pośrednie, oraz strefę do patrzenia na bliskie odległości.

progresywne.jpeg

Takie okulary są bardzo zdrowe dla oczu. Nie męczymy wzroku patrząc z wysiłkiem przez nieodpowiednie moce (np. spoglądanie w okularach do czytania w dal osłabia akomodację).

Okulary z soczewkami progresywnymi są jakby szyte na dane oczy użytkownika. Tylko on będzie w nich widzieć wyraźnie i czuć się komfortowo. Inna osoba nawet z taką sama wadą oczu już nie.

Obraz1.jpeg

Specjalna powłoka antyrefleksyjna sprawia, że są doskonale przejrzyste, dzięki czemu widzimy wszystko bardzo wyraźnie, bez odblasków i zakłóceń.

Soczewki progresywne mogą wystąpić z powłoką fotochromową.

Nasz salon optyczny w Opolu posiada międzynarodowy certyfikat w doborze  i montażu soczewek progresywnych wszystkich renomowanych firm dostępnych na naszym rynku.

Dzięki temu każdy klient otrzymuje GWARANCJĘ ADAPTACJI (w razie ewentualnych niedogodności gwarantujemy bezpłatną wymianę na inne szkła wg życzeń klienta). 

UMÓW SIĘ NA BADANIE WZROKU!

Telefoniczna rezerwacja wizyt: 77 453 14 26