ABC Soczewki
ABC Soczewki
Strona główna

Typy soczewek - oferta

  • Soczewki kontaktowe fotochromowe

    NOWOŚĆ! 

    Do grona soczewek ACUVUE® dołączyła zupełnie nowa, innowacyjna soczewka z inteligentną technologią fotochromową - ACUVUE® OASYS with Transitions™

    Sezon wakacyjny powoli się kończy, ale o ochronę oczu przed szkodliwym promieniowaniem UV należy dbać przez cały rok. Nowe soczewki ACUVUE® OASYS with Transitions™ posiadają najwyższej klasy filtr UV, który blokuje 100% promieniowania UVB i 99,9% promieniowania UVA.

    Zdarza Ci się mrużyć oczy ze względu na zbyt intensywne światło?
    Dzięki technologii Transtions™ Light Intelligent Technology™ soczewki zmieniają swoje zabarwienie w zależności od natężenia światła. Mruż oczy mniej i zobacz więcej! 

    Znasz to uczucie kiedy podczas nocnej jazdy samochodem oślepiają Cię reflektory nadjeżdżających z naprzeciwka aut?
    Wypróbuj NOWE soczewki ACUVUE® OASYS with Transitions™, które zredukują poświatę i oślepienia reflektorów.

    Poznaj ACUVUE® OASYS with Transitions™ i sprawdź, dlaczego jest tak wyjątkowa!
    https://www.acuvue.pl/acuvue-oasys-with-transitions

    Data publikacji: 04-11-2019 12:43
  • Ortokorekcja

    1.jpeg

    Jako pierwsi w Opolu proponujemy Państwu korekcję krótkowzroczności i astygmatyzmu za pomocą twardych soczewek kontaktowych zakładanych na noc. W nocy wada wzroku zmienia się do zera, więc w dzień nie trzeba korzystać z okularów lub zwykłych soczewek kontaktowych. Ostrość wzroku jest stuprocentowa i utrzymuje się cały dzień. Dodatkowo ta metoda w 70% przypadków hamuje lub zupełnie stabilizuje krótkowzroczność. Z tego względu zalecana jest także dla dzieci z postępującą krótkowzrocznością. Ta przełomowa metoda w korekcji krótkowzroczności pozwala zapomnieć w ciągu dnia o wadzie wzroku.

    Data publikacji: 09-05-2014 11:01
  • Soczewki kontaktowe jednodniowe

    Jednodniowe soczewki kontaktowe najprostsze w obsłudze i najbardziej higieniczne są bardzo wygodne w użyciu. Nie wymagają czyszczenia i pielęgnacji. Szczególnie przydatne na  wyjazdy i okazjonalne wyjścia dla osób noszących zamiennie okulary i uprawiających sport.

    Data publikacji: 09-05-2014 12:12
  • Soczewki kontaktowe 2 tygodniowe | 1 miesięczne

    Najbardziej popularne miękkie soczewki kontaktowe do zdejmowania na noc. Wymagają codziennej pielęgnacji i przestrzegania zalecanego okresu wymiany. Przed ponownym ich założeniem musimy je wyczyścić i zdezynfekować.

    Data publikacji: 09-05-2014 12:26
  • Soczewki kontaktowe non stop

    Soczewki do noszenia non stop przez cały miesiąc, bez codziennego zakładania i zdejmowania. Soczewki te wykonane są z wysokiej jakości materiału. Po założeniu do oka dociera aż 98% tlenu i możesz je nosić przez 30 dni i nocy.

    Data publikacji: 09-05-2014 12:29
  • Soczewki kontaktowe kwartalne

    Miękkie soczewki kontaktowe noszone w trybie dziennym, czyli zdejmowane na noc. Wygodna i komfortowa soczewka, którą wymieniamy na nową po trzech miesiącach od pierwszego zaaplikowania. W procesie pielęgnacji wskazane jest odbiałczanie przy użyciu tabletek odbiałczających.

    Data publikacji: 09-05-2014 12:40
  • Soczewki kontaktowe toryczne

    Stworzone z myślą o osobach mających astygmatyzm. Jeśli wcześniej słyszeliście że wasza wada nie może być skorygowana soczewkami kontaktowymi, zachęcamy do konsultacji z naszym specjalistą w doborze torycznych soczewek kontaktowych.

    Data publikacji: 09-05-2014 12:45
  • Soczewki kontaktowe progresywne

    W ciągu ostatnich kilku lat postęp technologiczny umożliwił Państwu korzystanie z nowego typu soczewek kontaktowych, zaprojektowanych specjalnie dla osób pragnących żyć aktywnie. Soczewki progresywne zapewniają wygodne widzenie na każdą odległość oraz eliminują niedogodność ciągłej zmiany okularów.

    Data publikacji: 09-05-2014 12:52
  • Soczewki kontaktowe roczne

    Soczewki te są rzadziej zalecane, jednakże mogą okazać się idealne dla osób potrzebujących specjalnej korekcji wzroku.

    Data publikacji: 09-05-2014 12:55