ABC Soczewki
ABC Soczewki
Strona główna

Okulary dla sportowców

Adidas.jpeg
 
Adidas (2).jpeg

4C.jpeg
 

Jeśli jesteś miłośnikiem sportu i żyjesz aktywnie Optyk Siejka chętnie pomoże Ci w doborze okularów bądź soczewek kontaktowych, które będą odpowiednio dopasowane, w zależności od sportu jaki uprawiasz. 


Oferujemy szeroki wachlarz opraw, które są wykonane z lekkich i wytrzymałych materiałów. Soczewki okularowe, które polecamy klientom uprawiającym sport, są jednymi z najlżejszych i najlepiej utwardzonych soczewek dostępnych na rynku światowym. 

Do sportu przydatne są specjalne filtry poprawiające kontrast i wyostrzające obraz. 

Sportowców szczególnie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą soczewek kontaktowych np. jednodniowych. 

Soczewki kontaktowe nie są narażone na zniszczenia podczas uprawiania sportu, zapewniają swobodę, nie ograniczają pola widzenia i mogą być używane w połączeniu z okularami przeciwsłonecznymi.

 

Korekcja do masek nurkowych

Przynieś swoją maskę, a my wstawimy w niej odpowiednią korekcję. Dodatkowo jest możliwość wstawienia odpowiednio wyciętej soczewki wyłącznie do czytania, która pozwali na precyzyjny odczyt wskazań komputera i kompasu.

Dodatkowa soczewka jest przyklejona na stałe, indywidualnie szlifowana do kształtu każdej maski.  To najbardziej trwałe i bezproblemowe rozwiązanie.

Żeby dodatkowe soczewki najlepiej spełniały swoją funkcję, sugerujemy najpierw umówić się na badanie pod tym kątem (bada optometrystka-nurek). Przy zakupie takie badanie oferujemy w prezencie. Koszt soczewek z montażem zależny jest od wartości okularowych.

Jednoogniskowe soczewki sferyczne - 410zł (w tym montaż oraz bezpłatne badanie)

Soczewki z astygmatyzmem bądź wyłącznie do bliskich odległości - 710zł (w tym montaż oraz bezpłatne badanie)

Projekt bez tytułu.jpeg

 

Niezależnie od tego czy jeździsz na rowerze, nartach, snowboardzie, czy uprawiasz wędkarstwo, żeglarstwo bądź tenis, Optyk Siejka chętnie sprawi by Twoje obcowanie ze sportem stało się jeszcze bardziej komfortowe. By uzyskać szczegółowe informacje o naszych produktach zapraszamy do salonu.

"To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą."

UMÓW SIĘ NA BADANIE!

Telefoniczna rejestracja wizyt: 77 453 14 26