ABC Soczewki
ABC Soczewki
Logo

Zakład z tradycją od 1947

Nasza oferta

Polecane modele

Prezetacja okularów

Witamy w salonie optycznym z tradycją!

„Optyk Siejka” w Opolu

 

Witamy Państwa na stronie internetowej naszego zakładu optycznego. Już od ponad 60 lat służymy naszym Klientom pomocą w doborze odpowiednich okularów korekcyjnych. Z sukcesem łączymy tradycję z nowoczesnością, oferując Państwu zaawansowane rozwiązania optyczne takie jak okulary progresywne czy wiele rodzajów soczewek kontaktowych. Zapewniamy również fachową pomoc lekarza okulisty i badania wzroku. Z nami mogą Państwo bezpiecznie i komfortowo nabyć nowe okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne lub soczewki!

Okulary korekcyjne i soczewki kontaktowe – nasza oferta

W ofercie naszego salonu optycznego w Opolu znajdą Państwo bogaty wybór oprawek i szkieł okularowych, a także okulary progresywne i okulary do komputera. Proponujemy również różne rodzaje soczewek kontraktowych, w tym soczewki progresywne i toryczne – dla osób cierpiących na astygmatyzm.

Modne oprawki okularowe

Zapraszamy do naszego salonu optycznego w Opolu po najmodniejsze oprawki okularowe uznanych światowych marek. Prada, Versace, a może Armani? Tylko u nas ekskluzywne oprawki na każdą kieszeń!

Dobry i tani optyk w Opolu – nasze osiągnięcia

Nasz salon optyczny w Opolu już od lat osiąga wysokie miejsca w różnego rodzaju rankingach i konkursach branżowych. Sukcesywnie też wzrasta liczba naszych Klientów, za co bardzo Państwu dziękujemy. Najwyższa jakość oferowanych przez nas produktów i usług została również doceniona przez naszych partnerów handlowych w postaci licznych nagród i wyróżnień. Jest wśród nich m.in. Międzynarodowe Świadectwo Jakości Varilux przyznane nam przez największego producenta szkieł w Europie, firmę Essilor z Francji.

„Optyk Siejka” w Opolu – kontakt

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu optycznego w Opolu. Nasi specjaliści pomogą Państwu w doborze okularów lub soczewek kontaktowych. Można u nas również skorzystać z profesjonalnego badania wzroku i pomocy okulisty.

Czytaj dalej